مشاوران آزاد

ارسال شده در ۳۱ شهریور ۹۶ توسط : admin

مشاوران آزاد گروهی از متخصصان و مشاوران در زمینه های مختلف سلامت می باشند که مطابق قوانین جاری کشور اجازه فعالیت حرفه ای دارند ولی مشاور صدای سلامت محسوب نمی شوند بلکه صرفا از ابزار و امکانات (پرتال) صدای سلامت برای ایجاد دفتر کار مجازی خویش استفاده می نمایند. شما مراجعین محترم می توانید بسته به نیاز خویش و حوزه های کاری و تخصصی که توسط مشاور اعلام شده، مشاور مناسب خود را انتخاب و با او تماس بگیرید.

روش تماس با مشاوران آزاد
  1. تهیه مشاور کارت از طریق فروشگاه آنلاین صدای سلامت برای پرداخت حق مشاوره. برای رفتن به فروشگاه اینجا کلیک کنید.
  2. ارسال پیام به مشاور از طریق بات نوبت دهی که در صفحه معرفی هر مشاور در اختیار شما قرار گرفته است به منظور درخواست وقت مشاوره تلفنی و هماهنگی وقت مشاوره با مشاور مورد نظر خودتان.
  3. تماس با مشاور برای دریافت مشاوره تلفنی از طریق تلفن ۲۳۵۸۴۴۴۴-۰۲۱ داخلی یک.
  4. هر مشاور یک کد چهار رقمی دارد که در صفحه معرفی وی قابل مشاهده است و در زمان تماس با مرکز مشاوره، تلفن گویا از شما می خواهد که انرا وارد کنید.
  5. در پایان تلفن گویا از شما می خواهد پین کد خود را وارد کنید که شما قبلا با تهیه مشاور کارت انرا دریافت کرده اید. پس از وارد کردن پین کد به مشاور وصل خواهید شد.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در خصوص روش تماس با مشاوران آزاد یا تهیه مشاور کارت می توانید با بخش پشتیبانی صدای سلامت از طرق ذیل در ساعات اداری تماس بگیرید.

  • تلفن ۲۳۵۸۴۴۴۴-۰۲۱ داخلی ۲
  • تلگرام moshavercard@

کلیه مشاورین این بخش شخصا ضامن صحت و سلامت مشاوره های خود می باشند و صدای سلامت در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی ندارد. کلیه مشاورین آزاد متعهد به رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای می باشند. و شما مراجع محترم می توانید در صورت مشاهده هر گونه موارد تخلف، انرا به بخش پشتیبانی گزارش نمایید.

 

خرید آنلاین مشاورکارت