>خدایا شکر

ارسال شده در ۰۹ اردیبهشت ۹۰ توسط : admin
۱ دیدگاه

>

روزی مردی خواب عجیبی دید ! دید که پیش فرشته هاست و به کارهای آنها نگاه می کند . هنگام ورود ، دستۀ بزرگی از فرشتگان را دید که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هایی را که توسط پیک ها از زمین می رسند را باز می کنند و داخل جعبه می گذارند .

مرد از فرشته پرسید : شما چه کار می کنید ؟ فرشته در حالیکه داشت نامه ای را باز می کرد ، گفت : اینجا بخش دریافت است و ما دعاها و درخواست های مردم از خداوند را ، تحویل می گیریم .

مرد کمی جلوتر رفت ، باز تعدادی از فرشتگان را دید که کاغذهایی را داخل پاکت می گذارند و آنها را توسط پیک هایی به زمین می فرستند .

مرد پرسید : شماها چه کار می کنید ؟ یکی از فرشتگان با عجله گفت : اینجا بخش ارسال است ، ما الطاف و رحمت های خداوند را برای بندگان به زمین می فرستیم .

مرد کمی جلوتر رفت و یک فرشته را دید که بیکار نشسته است .
مرد با تعجب پرسید : شما چرا بیکارید ؟
فرشته جواب داد : اینجا بخش تصدیق جواب است . مردمی که دعاهایشان مستجاب شده ، باید جواب بفرستند ولی فقط عدۀ کمی جواب می دهند .
مرد از فرشته پرسید : مردم چگونه می توانند جواب بفرستند ؟
فرشته پاسخ داد : بسیار ساده ، فقط کافیست بگویند :

(( خدایا شکر ))

عشق و سپاسگزاری می تواند اعجاز کند و دریاها را از هم بشکافاند و کوهها را حرکت دهد و بیماری ها را شفا دهد .

دکتر جان دمارتینی

۱نظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
  1. فاضل :
    ۲۱ مهر ۹۳

    روزی دو مرد تهی دست با یکدیگر مشغول خوردن غذایشان بودند.یکی از آنها که غذایش فقط نان و پیاز بود مدام میگفت خدایا شکرت.دوستش پرسید چرا اینقدر خدا را شکر میکنی؟ مرد پاسخ داد این خدایا شکر از صدتا فحش برای خدا بدتره

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

خرید آنلاین مشاورکارت