>پرده بکارت (۳)

ارسال شده در ۱۷ اردیبهشت ۹۰ توسط : admin
۱ دیدگاه

>

چگونگی برقرای اولین رابطه؟

در اولین رابطه معمولاً افراد به دلیل نداشتن تجربه و یا شنیده هایی که اغلب خرافی میباشد از قبیل اینکه پاره شدن پرده لزوما با درد فراوان و خونریزی همراه خواهد بود و یا برای پاره شدن پرده حتما باید چندین ورود عمقی آلت را داشته باشیم و باید اولین دخول با فشار زیاد انجام شود، موجب ایجاد و پارگی های فراوان در ناحیه تناسلی خانم می شوند که هم مشکلات زیاد پزشکی برای وی ایجاد خواهد کرد و هم خاطره بسیار ناخوشایندی از اولین نزدیکی برای وی باقی خواهد گذاشت. این خاطره ناخوشایند تمایل خانم را برای نزدیکی های بعدی بسیار کم خواهد کرد و موفقیت نزدیکی های بعدی را کاهش داده و یا ، دچار ترس میشوند.
اما با داشتن آگاهی و رعایت نکات لازم برای برقراری اولین رابطه میتوانید از هر نوع ترس و یا به جا گذاشتن خاطره ای بد اجتناب کنید.

برای برقراری اولین رابطه توجه داشته باشید در صورت تنگي دهانه واژن، بهتر است از كرم و ژلهاي تسهيل كننده يا اسپري بي حس كننده استفاده كرد. ضمن اينكه پیش نوازش و تحريك به اندازه خانم که بهتر است حداقل نیم ساعت ادامه داشته باشد موجب ایجاد احساس آرامش و افزایش برانگیختگی جسمی در او شده و از طرفی این تحریکات باعث خروج ترشحات از دهانه واژن و روان شدن دهانه واژن و بازتر شدن آن میشود که باعث سهولت در ارتباط جنسی مي شود. همچنین آرام بودن خانم و نداشتن هیچگونه اضطراب ، تنش و خستگی جسمی یکی از نکات بسیار مهم و اساسی در برقراری اولین رابطه میباشد.
از جمله نکات دیگری که در این مورد باید بدانید این است که پاره شدن پرده بکارت حتی با اولین دخول هم می تواند اتفاق بیفتد. اما گاهي پرده بكارت با يك يا دو بار نزديكي كاملا پاره نمي شود وهر دفعه قسمتي از آن پاره شده و كمي خونريزي مي كند. بدون پارگي پرده، مايع اسپرم ريخته شده بر روي آن مي تواند موجب حاملگي شود، زيرا اسپرماتوزوئيد موجود در اسپرم مي تواند از سوراخ پرده حركت كرده و به طرف تخمك زن برود و حاملگي ايجاد گردد. در اين موارد زن با پرده سالم حامله مي شود. ورزشهايي مانند سواركاري، دو، پرش، شنا، رقص، باله، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمي شوند مگر اينكه وي طي حادثه اي و در هنگام بازي، سقوط كرده و در همان زمان جسمي نوك تيز به پرده اصابت كند و موجب پارگي آن شود.

مشاور و کارشناس ارشد روانشناسی
کد:۲۲۱۰


۱نظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
  1. سمانه :
    ۰۷ اسفند ۹۲

    سلام ,یه سوال دارم,میخواستم بدونم اگه در زمان پریود برای بیرون اومدن لخته ها انگشتمو داخل واژن کرده باشم ممکنه پردم اسیب دیده باشه؟
    اگه میشه پاسخو برام ایمیل کنید لطفا

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

خرید آنلاین مشاورکارت