از ازدواجم راضی نیستم

ارسال شده در ۲۳ مهر ۹۰ توسط : admin
صفر دیدگاه

مدت ۴ سال است که ازدواج کردم . اصلا از زندگی مشترکمان راضی نیستم ، فکر می کنم همسرم آن فردی نبود که من قبل از ازدواج فکر می کردم ، او توجهی به من ندارد و بیشتر اوقات روز هم در خانه نیست و مشغول کار است . شب هم که به منزل بر می گردد ، یا تلویزیون نگاه می کند یا روزنامه می خواند . دریغ از دو کلمه با هم صحبت کردن .آیا معنی ازدواج این است ؟ آیا من ازدواج کردم که تنها باشم ؟ آیا ازدواج کردم که استرس و غصه هایم بیشتر شود ؟

نه عزیز دلم ، تو ازدواج نکردی که تنها باشی و … ازدواج یعنی کامل شدن توسط دو طرف ، برای اینکه یک زندگی خوب و یک ازدواج موفق داشته باشید ، باید مواردی را قبل از ازدواج و بعد از آن در نظر داشته باشید و در حفظ و نگهداری یک رابطه زناشویی خوب تلاش نمایید .

یکی از مخرب ترین چیزهایی که به یک رابطه آسیب می رساند، این است که همه ما فقط از طرف مقابلمان انتظار داریم که به ما توجه نماید و خواسته هایمان را برآورده کند، ولی خودمان ،حتی کوچکترین قدمی برای بهبود رابطه بر نمی داریم و اصلا فکر نمی کنیم که شریک زندگی ما نیز برای خود خواسته هایی دارد و اونیز نیازمند توجه است ، پس اگر تلاش کنیم تا فقط کمی رفتارهایمان را تغییر دهیم ، آنگاه متوجه تغییر در رفتار همسرمان هم می شویم . البته دلایل زیادی برای موضوع  عدم رضایت از ازدواج و رابطه زناشویی      می توان در نظر گرفت که بعدا بیشتر صحبت خواهیم نمود

فاطمه نصیری

مشاور صدای سلامت با کد ۲۸۸۰

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

خرید آنلاین مشاورکارت