قرص های جادویی لاغری !!!

ارسال شده در ۲۳ دی ۹۰ توسط : farnaz.zarsaz@gmail.com
صفر دیدگاه

هر سال یک قرص یا محلول تازه ای ادعای این کار را می کند . قرص های ضد نشاسته ، ضد چربی ، قرص های ضد اشتها و لاغری ، تمام این کارها را با قیمت های متفاوت انجام می دهند و البته شما هم نمی توانید بدون پرداخت مبلغ مورد نیاز ، در بدن خود تقلب کنید !!!

ضد نشاسته ها از هضم کربوهیدرات ها جلوگیری می کنند و در نتیجه وزنتان اضافه نخواهد شد . ولی بدانید کربوهیدرات هضم نشده در دستگاه هاضمه مثل یک فاجعه سبب تولید نوعی موجود ذره بینی و عفونت های باکتریایی و مخمری و تولید گازهای سمی در بدن می شود .

یکی از راه هایی که بیشترین مشتری را برای لاغری دور خود جمع کرده ، قرصی است به نام چیتوسان که گاهی به آن جذب کنندۀ چربی هم می گویند .

این قرص به دلیل عملکرد مثبت در جذب چربی ها ، نسبتا کارساز است ولی در واقع عملی منفی است . به نظر می رسد با مصرف این قرص ، جذب و هضم چربی ها در بدن صورت نمی گیرد . متاسفانه چیتوسان فرق بین چربی های خوب و چربی های بد را نمی داند . با وجود اینکه در غرب چربی های ضروری جزء حداقل مواد مغذی و غنی مصرفی مردم هستند ، اما آنها باز هم می خواهند با خوردن یک قرص لاغری از جذب آنها خودداری کنند . 

علاوه بر این داشتن چربی هضم نشده در دستگاه هاضمه به هیچ عنوان چیز جالبی نیست . متاسفانه کمپانی های داروسازی هم در بازار لاغری سرمایه گذاری کرده و در صدد تولید نوعی قرص لاغری هستند که مانع جذب چربی شود . البته این خبر خوبی نیست ، چون این قرص چربی های ضروری را هم جذب نمی کند .

برخی از کپسول ها و قرص های لاغری هم طوری برنامه ریزی شده اند که اشتها را کور کنند .آنها این عمل را از طریق ایجاد اضطراب و افزایش ترشح اسید معده صورت می دهند ، کاری که با خوردن ۱۵ فنجان قهوه در روز البته در مدت طولانی تر هم ممکن است . این قرص ها نظم سوخت و ساز شما را مختل و آسیب هایی را به سلامت فیزیکی ، فکری و عاطفی شما وارد می کنند .

The 30 – day fat burner diet book

فرناز زرساز  کد : ۲۲۷۰
مشاور و درمانگر در زمینۀ چاقی ، لاغری و تغذیه
صدای سلامت مرکز جامع مشاورۀ تلفنی سلامت
تماس : ۲۳۰۱۹۱۹ – ۹۰۹

شاد و تندرست باشید

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

خرید آنلاین مشاورکارت