همسر آینده ام را کجا قرار است ببینم؟

ارسال شده در ۲۲ آبان ۹۴ توسط : دکتر امیر سخاوتی
صفر دیدگاه

علاقه دارید همسر آینده خودتان را اولین بار کجا بیابید؟ دانشگاه  و محیط های آموزشی؟ فضای هنری؟ انجمن های خیریه ؟ محل کار ؟ خیابان؟…..

چقدر برایتان از اهمیت برخوردار است؟

مسئله ای که در مراجعین مشاهده نموده ام ، این است  که درصد بالایی فضاهای علمی و آموزشگاهی برایشان ایده ال بوده است و فضاهایی مثل خیابان و محیط های مجازی ====> پوچ (اسمش را هم نبرید!)

مگر آن شخصی که در کلاس درس ملاقات می نمایید در خیابان تردد ندارد ؟!

شاید بعضی از افراد بگویند  یک انسان متشخص درخیابان به دنبال شریک زندگی و همسر خود نمی گردد و خواستگاری نمی کند.

سوال : آیا انسان های  قابل اعتماد در خیابان  به روبه رو می نگرند و از شخصی خوششان نمی آید ولی در کلاس درس به طرفین می نگرند و از کسی خوششان می آید؟؟

بعضی دیگر هستند که می گویند در محیط های دیگر فرصت داریم شخص را بیشتر بشناسیم .در جواب باید گفت لطفا قدم به قدم . فعلا در مرحله انتخاب اولیه و خوشمان آمدن هستیم  نه شناخت.

هرچقدر هم که قبول این موضوع سخت باشد  اما محل آشنایی در انتخاب همسر تاثیر چندانی ندارد. ( یادتان باشد محل ملاقات  نه شرایط فرد)

همسر

مهم مهارت شما در ارتباط ، دانش شما از تفاوت های زن و مرد ، خواسته ها و اولویت هایتان و دلایلتان و البته مشاوره ازدواج برای شناخت خوب از گزینه ازدواجتان می باشد.

شناختی که با زیر نظر گرفتن فرد در کلاس درس باشد لزوما شناخت نیست. عادت کردن تدریجی و به دام افتادن است ! زیرا شما هنوز نمی دانید آن فردی که زیر نظر گرفته اید اصلا قصد ازدواج دارد یا نه ؟ و اگر نداشته باشد کم کم به خاطر عادت ، به دوستی راضی می شوید.

در مطالب بعدی به موضوعات مرتبط خواهم پرداخت و عنوان مطلب بعدی شاید توسط خود شما بزرگواران انتخاب شود لطفا اگر پیشنهادی دارید آن را بنویسید.

خرم و خشنود باشید

مریم غفار مشاور کد ۳۴۱۰ صدای سلامت
صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت