زوج های در آستانه طلاق

ارسال شده در ۰۷ آذر ۹۶ توسط : فاطمه اشترایه
صفر دیدگاه

اگر به دادگاه رفته و خوب دقت نمایید خواهید دید که زن و شوهر هایی که برای آخرین بار به دادگاه می آیند تا حکم نهایی قاضی به آنها اعلام شود ، به چند دسته تقسیم می شوند :

برخی را از بیمارستان با برانکارد آورده اند ، یعنی از بس همدیگر را کتک زده اند ، کارشان به بیمارستان کشیده و مجبور شده اند آنها را با برانکارد بیاورند .

بعضی ها را نیز اطرافیانشان زیر بازویشان را گرفته اند تا اگر موقع راه رفتن تعادلشان را از دست دادند کسی باشد که مواظب آنها باشد؛  این گروه نیز برخی مواقع درگیر بوده اند .

گروهی هم هستند که چون تا زمان صدور حکم بیشتر اوقات  باهم قهر بودند و کاری به هم نداشتند ، به تنهایی و بدون کمک دیگران به دادگاه آمده اند .

اما یک گروه ویژه نیز  وجود دارند که روز آخر نیز دست یکدیگر را گرفته و با هم به دادگاه می آیند . در پایان مشخص شدن و ابلاغ حکم نهایی ، گاهی با گریه و گاهی با خنده برای هم دست تکان داده و خداحافظی می کنند .

اگر شما نیز در آستانه طلاق قرار دارید به شما توصیه میکنم که بر نظر خود پایبند بوده و حتما طلاق بگیرید ، اما انتخاب روش گروه آخر ، احتمالا میتواند در روزهای پایانی زندگی مشترکتان احساس خوبی به شما بدهد .  شما زندگی مشترک تلخی را پشت سر گذاشتید ، اما بد نیست که در این مدت کوتاه باقی مانده سعی کنید با خاطراتی خوش از هم جدا شوید .

فاطمه اشترایه

مشاور و درمانگر خانواده

کد مشاوره ۳۹۶۰

شماره تلفن تماس ۰۲۱۲۳۵۸۴۴۴۴

داخلی ۱ 

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت