شکر گزاری

ارسال شده در ۲۹ آبان ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

خدایا هزاران بار شکرت

قبلا شنیده بودم و باور داشتم برای تمام نعمتهایی که دارم، باید شکرگزارخداوند باشم. همیشه هم قبل از خواب اینکار را انجام می دادم. تا اینکه دیشب بصورت اتفاقی، حدود یک ساعتی دهنم مثل کویر، خشک خشک شده بود، بطوریکه انگار از ابتدا بزاقی نداشتم .زبونم جمع شده بود و حرف زدن برام مشکل بود.

در همون لحظه، داشتم به این فکر می کردم که وقتی می گن هزاران چیز برای شکرگزاری داریم، شاید خیلی از داشته هامون مثل همین ترشح بزاق، اصلا به چشممون نمیاد و به این فکر نمی کنیم که اگه نداشته باشیم چی میشه؟ ولی وقتی یه اتفاقی می افته، تازه متوجه میشیم که چه خبر بوده.

این تلنگری بود برای خودم که از این به بعد، بصورت عینی تر وملموس تری بخاطر داشته هام خدا روشکر کنم. حتما نباید اتفاقی بیفته تا بفهمم که چی داشتم و بهش توجه نمی کردم .

همین نفس کشیدنم که فکرمی کنم خوب، نفس کشیدنه دیگه، ولی وقتی درمطب  یه متخصصی رفتم و خانمی رو دیدم که با هر نفسی که می کشه، سرفه شدیدی می کنه و نمی تونه حرف بزنه، می فهمم که این هم یه نعمت بزرگیه که دارم .راحت نفس می کشم و خیلی چیزای دیگه مثل راه رفتن روی پاهام، کار کردن دستهام ،دیدن چشمهام ، حس بویاییم و ….

لطفا برای چند دقیقه هم شده، کمی با خودتون فکر کنین و روی داشته هاتون متمرکز بشین و یکی یکی اونا رو بشمرین و بخاطرش سپاسگزار باشین.

 

 

فاطمه نصیری

مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت

تعیین وقت از طریق تلگرام

@nasiriabdibot

شماره های تماس

۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶-۹۰۹۲۳۰۱۹۱۹

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت