تولدی دوباره

ارسال شده در ۱۰ دی ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

تولدتون مبارک

 

زلزله تهران در چند شب گذشته بهمون این پیام رو داد که می شد الان نباشیم و زندگیمون متوقف شده باشه. می شد که عزیزانمون رو در کنارمون نداشته باشیم و می تونست….

ولی الان که این متن رو می نویسم زنده ام و یک زندگی جدید رو شروع کردم و همینطور شما دوست عزیز. شاید بارها این جمله رو از آدما شنیده باشین که می گن اگه یه بار دیگه متولد می شدم …..

پس تولدتون مبارک. بیایم از همین لحظه فکر کنیم که چجوری می خوایم از این هدیه ای که دوباره بهمون داده شده، استفاده کنیم.

اگه هر کدوم از ما متعهد بشیم که حداقل یکی دو مورد از رفتارها و افکارهای مخرب و منفیمون رو کنار بذاریم و بجای اون، حداقل یکی دو مورد به عادات خوبمون اضافه کنیم، مطمئنا دنیا جای بهتری برای زیستن خودمون و اطرافیانمون میشه. نمیگم که همیشه ترس از زلزله توی دلمون باشه ولی فقط برای یاد آوری اینکه در یه لحظه می تونه همه چی تموم شه ، بیایم نشانه ای از اون شب برای خودمون درست کنیم که تلنگر روزانه ای برامون باشه و باعث بشه که فصل جدید زندگیمون رو بهتر بنویسیم.

بیایم به هم قول بدیم که کمتردیگران رو قضاوت کنیم، بیشتر مهربون باشیم و بدون چشم داشت به دیگران خوبی کنیم، سپاسگزار داشته ها و نعمتهامون باشیم، قدر عزیزانمون رو بدونیم و در دنیای واقعی (نه مجازی)سری به آنها بزنیم و جویای حالشون باشیم و …

من از خودم شروع می کنم، شما چطور؟

پایدار باشید

فاطمه نصیری مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت

تعیین وقت مشاوره از طریق تلگرام

@nasiriabdibot

شماره های تماس

۹۰۹۲۳۰۱۹۱۹-۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶

 

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت