ازدواج و تله سنی

ارسال شده در ۲۵ دی ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

در ازدواج عجله نکنید

یک تله ذهنی بین جوونها رایج شده که باعث میشه در انتخابشون برای ازدواج عجله کنن و خیلی از مسائل مهم رو نادیده بگیرن. این تله، چیزی نیست جز ترس و نگرانی اونا از بالا رفتن سنشون.

وقتی فردی رو پیدا می کنن، علیرغم اینکه آیتم های متناسب با معیارهاشون رو نداره، ولی میگن خوب دیگه سنمون بالا رفته اگه این نشه چیکار کنیم؟ دیگه نمی خوایم تنها باشیم و …

فرض کنین که خیلی گرسنتونه و نیاز شدیدی هم به خوردن غذا دارین، درسته که باید به دنبال رفع نیاز باشین ولی اگه توی این شرایط، یه نفر بیاد و بگه من غذایی دارم ولی تاریخ گذشتس و با خوردنش مسموم میشی، آیا حاضرین این غذا رو به صرف اینکه خیلی گرسنتونه و یا از ترس اینکه شاید دیگه غذایی گیرتون نیاد، بخورینش؟

مطمئنا اگه بخواین درست تصمیم بگیرین، به خودتون میگین؛ این غذا رو که بخورم، شاید در اون لحظه و برای یه مدتی از گرسنگی خبری نباشه ولی بعد از گذشت زمان بیشتر، ممکنه آسیب های غیر قابل جبرانی ببینم.

دقیقا در مورد ازدواج هم همینطوره، اگه بخاطر این ترسها، چشمهاتون رو ببندین و انتخاب نادرستی انجام بدین، در یه مقطعی میگین که خوب، ازدواج کردم ولی با گذشت زمان و بخاطر متناسب نبودن فرد مورد نظر، آسیب هایی به هم وارد می کنین که مجبورین با هزاران زخم بجا مونده از هم جداشین و شاید حتی نفر سومی رو هم وارد این بازی خطرناک کرده باشین.
پس دوست خوبم، کمی صبورانه تر و آگاهانه تر دست به انتخاب بزنین تا بصورت ماندگارتری از زندگی مشترکتون لذت ببرین.

فاطمه نصیری
مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت
تعیین وقت مشاوره از طریق تلگرام
@nasiriabdibot
شماره های تماس
۹۰۹۲۳۰۱۹۱۹-۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت