باتلاق افکار منفی

ارسال شده در ۳۰ دی ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

باتلاق منفی نگری

بیاین امروز یه کاری انجام بدین. یه کاغذ کوچیک و یه مداد یا خودکار بردارین و همراهتون باشه. از صبح که بلند شدین، بابت هر فکر منفی یا حرف منفی ای که خودتون می زنین یا از اطرافیانتون می شنوین، یه نقطه روی این کاغذ بذارین. آخر هر شب، تعداد این نقطه ها را بشمرین و ببینین که چقدر هر روز با  ترکشای اونا دارین سر می کنین.

جملاتی مثل:

  • بازار خیلی کساده
  • از مشتری خبری نیست
  • ما شانس نداریم
  • پول توی دست من نمی مونه
  • اصلا نمی فهمم چطوری پولام خرج میشه
  • مردم همه غیر قابل اعتماد شدن
  • به چی می تونم دلم رو خوش کنم

 

من نمی گم که اوضاع جامعه و شرایط زندگی خیلی عالیه و هیچ کم و کاستی ای نداره، ولی تا حالا فکر کردین که چرا  مثلا دو مغازه دار در یک محله و با یک بازار به اصطلاح کساد ، دو درآمد متفاوت دارن ؟

مطمئنا این که میگن: شکر نعمت، نعمتت افزون کند- کفر نعمت از کفت بیرون کند، مصداق این موضوعه که هر چقدر با افکار منفی و خودگویی های منفی سر و کار داشته باشین و هر چقدر نقطه هایی که توی اون کاغذ گذاشتین، بیشتر باشه، یعنی این که در باتلاق فقر و بدبختی و نا آرامی و … خودتون رو گیر انداختین

پس بیاین  بعد از اینکه این کار رو در چند روز پشت سرهم انجام دادین و الگوی کلی فکریتون رو جلوی چشمتون دیدین، تصمیم بگیرین که حداقل به مدت سه هفته ، دقیقا برعکس عمل کنین و معجزه اون رو توی زندگیتون ببینین.

این کاریه که هیچ هزینه ای نداره و خیلی راحت می تونین با تمرین و تکرار و تلنگر زدن به خودتون،به یه الگوی غالب در زندگیتون تبدیلش کنین و از معجزاتش بهره مند بشین.

فقط کافیه باور داشته باشین و بازم نگین که مگه مشکلات من با این چیزا حل میشه و …

لطفا برای یک بار هم شده امتحانش کنین

فاطمه نصیری

مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت

تعیین وقت  مشاوره از طریق تلگرام

@nasiriabdibot

شماره های تماس

۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶-۹۰۹۲۳۰۱۹۱۹

 

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت