روز مادر

ارسال شده در ۱۹ اسفند ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

هدیه ای متفاوت برای روز مادر️

🌱بعضیا دلشون خوشه که گل و کادو می خرن و به دیدن مادرشون میرن و ازش قدردانی می کنن ولی تا حالا فکر کردین که قدردانی از اون نباید به یک روز ختم بشه.

🌱بیاین برای شاد کردن دلش٬ هدیه ای متفاوت تهیه کنین و در روزهای مختلف بهش تقدیم کنین. شما می تونین فکر کنین و متناسب با شرایط زندگی خودتون و نوع ارتباطتون با اون هدیه های متنوع تری خلق کنین.

♻️یه عمر عادت کردین که از طرف مادرتون نوازش بشین، قربون صدقتون بره، نازتون رو بکشه. چرا فکر می کنین که فقط خودتونین که با این چیزا کیف می کنین؟

🔰بیاین از این به بعد٬ جهت این نوع دریافتها رو برعکس کنین. نوازش کردن اون٬ یکی از بهترین هدیه هاست که به روشهای مختلفی می تونه انجام بشه:

🔆 نوازش کلامی: اینکه بهش بگین دوستش دارین و قدر زحمتهاشو می دونین

🔆نوازش فیزیکی: اینکه در آغوشش بکشین و تمام احساساتتون رو بهش منتقل کنین

🔆 نوازش رفتاری: چند تا از کارایی رو که دوست نداشت شما انجام بدید٬ ولی توجهی نکردین یا کارایی رو که دوست داشت شما انجام بدید و غفلت کردین، بهش بگید که از این به بعد فقط بخاطر تو من این کارا رو انجام نمیدم و یا برعکس

🔆نوازش احساسی: اینکه هر چند وقت یکبار٬ برنامه ای ترتیب بدید که او هم در تفریحات شما شرکت داشته باشه و بهش بگید که دوست دارین که کنار شما باشه تا بیشتر بهتون خوش بگذره از جمله مسافرت، رستوران رفتن، پارک رفتن و…

✅و در نهایت قدر داشتن مادرتون رو اونطور که لازمه بدونین تا بار حسرتهاتون در آینده سنگین نشه.✅

با آرزوی سلامتی و دلی خوش برای همه مادران دنیا
فاطمه نصیری مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت
تعیین وقت مشاوره از طریق تلگرام
@nasiriabdibot

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت