روز مادر

ارسال شده در ۱۹ اسفند ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

هدیه ای متفاوت برای روز مادر️

?بعضیا دلشون خوشه که گل و کادو می خرن و به دیدن مادرشون میرن و ازش قدردانی می کنن ولی تا حالا فکر کردین که قدردانی از اون نباید به یک روز ختم بشه.

?بیاین برای شاد کردن دلش٬ هدیه ای متفاوت تهیه کنین و در روزهای مختلف بهش تقدیم کنین. شما می تونین فکر کنین و متناسب با شرایط زندگی خودتون و نوع ارتباطتون با اون هدیه های متنوع تری خلق کنین.

♻️یه عمر عادت کردین که از طرف مادرتون نوازش بشین، قربون صدقتون بره، نازتون رو بکشه. چرا فکر می کنین که فقط خودتونین که با این چیزا کیف می کنین؟

?بیاین از این به بعد٬ جهت این نوع دریافتها رو برعکس کنین. نوازش کردن اون٬ یکی از بهترین هدیه هاست که به روشهای مختلفی می تونه انجام بشه:

? نوازش کلامی: اینکه بهش بگین دوستش دارین و قدر زحمتهاشو می دونین

?نوازش فیزیکی: اینکه در آغوشش بکشین و تمام احساساتتون رو بهش منتقل کنین

? نوازش رفتاری: چند تا از کارایی رو که دوست نداشت شما انجام بدید٬ ولی توجهی نکردین یا کارایی رو که دوست داشت شما انجام بدید و غفلت کردین، بهش بگید که از این به بعد فقط بخاطر تو من این کارا رو انجام نمیدم و یا برعکس

?نوازش احساسی: اینکه هر چند وقت یکبار٬ برنامه ای ترتیب بدید که او هم در تفریحات شما شرکت داشته باشه و بهش بگید که دوست دارین که کنار شما باشه تا بیشتر بهتون خوش بگذره از جمله مسافرت، رستوران رفتن، پارک رفتن و…

✅و در نهایت قدر داشتن مادرتون رو اونطور که لازمه بدونین تا بار حسرتهاتون در آینده سنگین نشه.✅

با آرزوی سلامتی و دلی خوش برای همه مادران دنیا
فاطمه نصیری مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت
تعیین وقت مشاوره از طریق تلگرام
@nasiriabdibot

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت