سال نو مبارک

ارسال شده در ۲۸ اسفند ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

انتخابی جدید برای سال ۱۳۹۷

دو روز دیگه تا شروع سال جدید باقی مونده، کتاب زندگی هر کدوممون، از تعدادی فصل تشکیل شده که فصل” سال ۱۳۹۶″ اون رو داریم به پایان می رسونیم. کسی نمی دونه که در بقیه فصلهای کتاب چی نوشته شده و چه اتفاقایی می افته، ولی یه چیز مهم  وجود داره که اگه خوب بهش دقت کنیم، مسلما وقتی به انتهای کتاب رسیدیم ،از خوندن اون رضایت داریم.

همونطور که کتابی رو شروع می کنیم و به یه قسمتهایی که می رسیم ، می بینیم که خیلی دلچسبمون نیست و خوندنش رو ادامه نمی دیم، بیایم یه ارزیابی کلی از شیوه زندگی کردنمون تا اینجا داشته باشیم. ممکنه این کتاب رو با انتخاب خودمون شروع نکرده باشیم و تا اینجاش رو هم بخاطر الگوهای تربیتی اشتباه ، خواسته های دیگران، نا آگاهی ها، عادتهای کهنه اشتباه و… ادامه دادیم ،ولی الان موقع خوبیه که از خودمون بپرسیم ،آیا این همون کتابیه که دلمون می خواد تا انتهاش بریم و ازش لذت ببریم؟

ولی اگه ازش راضی نیستیم، بیایم با یادگیری  یه سری ازمهارتها، به سبک بهتری زندگی کنیم و کتاب جدیدی رو انتخاب و شروع کنیم که برامون رضایت بخش باشه.ولی لازمش اینه که یه نگاه عمیقی به خودمون بندازیم، تا متناسب با وضعیتمون، به دنبال چیزایی بریم که برای لذت بردن از زندگی نیاز داریم.

امیدوارم که با انتخابهای درست و آگاهانه، سال خوبی رو شروع کنین

شاد باشید

فاطمه نصیری

مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت

تعیین وقت مشاوره از طریق تلگرام

@nasiriabdibot

شماره های تماس

۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶-۹۰۹۲۳۰۱۹۱۹

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت