شروعی دوباره

ارسال شده در ۲۷ اسفند ۹۶ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

دلنوشته یک مشاور

یک سال دیگه از مشاوره هام در صدای سلامت می گذره ، در این مدت، تجربه های تلخ و شیرینی رو در کنار شما عزیزان داشتم .سعی کردم درتمام احساسات و هیجانها با شما همراه باشم، عصبانیتها، شادیها، ترسها، نگرانی ها ، ناامیدیها و….

ولی روزایی که صدای آروم شما رو می شنیدم که می گفتین، اوضاع خیلی بهتره و حس خوبی دارین،از بهترین روزهای کاریم بود. بخاطر این موهبتها سپاسگزار خداوندم. چون به لطف اون تونستم واسطه ای باشم که حال خوب رو به دیگران منتقل کنم و دوم اینکه در این مسیر، آدمایی رو دیدم که برای موهبتی که بهشون هدیه داده شده -یعنی وجود خودشون و زندگیشون- ارزش قائل بودن و خواستن که به نحو احسن ازش استفاده کنن و به همین دلیل، بطور مصمم، در مسیر تغییر قدم برداشتن و پیگیر بودن.

گاهی اوقات به این فکر می کردم که واقعا مشکلات بعضی از آدما چقدر پیچیدس، ولی در مقابل ،آدمایی بودن که مشکلات خیلی پیش پا افتادشون رو پیچیده می کردن و تفاوت اینا از زمین بود تا آسمون.اگه این آدما به این نکته پی ببرن که توی زندگی،اگه یه کم سهل گیرتر باشن و از کاه، کوه نسازن، هم خودشون لذت می برن و هم دیگران.

از طرفی، برای پیشگیری از بوجود اومدن یه سری از مشکلات، قبل از اینکه وارد اون مرحله از زندگی بشن، بیان و دستورالعملها و کاتالوگهای مربوطه رو خوب بخونن و یاد بگیرن. مسلما وقتی دست پر باشن، با مشکلات کمتری مواجهه پیدا می کنن و اگه هم مشکلی پیش بیاد ، می تونن به شیوه صحیح، اونو رفعش کنن.مثلا قبل از بچه دار شدن، قبل از ازدواج ، قبل از شروع یک رابطه عاطفی و …

و یه نکته مهم دیگه اینه که مشاوره گرفتن مثل کاشتن یه بذر نهاله، اگه می خواین نتیجه خوبی بگیرین و نهالتون ،سلامت سر از خاک در بیاره ، باید پیگیر باشین و اینطور نباشه که امروز آبش بدین و مراقبش باشین و بعد دیر به دیر سراغش رو بگیرین و یا اینکه کلا فراموشش کنین.

خانم راندا برن می گه ” هدیه سلامتی است که مرا زنده نگه داشته” پس برای قدر دانی از این هدیه با ارزش ، بهتره که در جهت حفظ سلامت جسم و روح تلاشی کرد.

شاد باشید

فاطمه نصیری

مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت

تعیین وقت مشاوره از طریق تلگرام

@nasiriabdibot

شماره های تماس

۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶-۹۰۹۲۳۰۱۹۱۹

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت