زندگی نزیسته

ارسال شده در ۱۹ فروردین ۹۷ توسط : فاطمه نصیری
صفر دیدگاه

پدر و مادر عزیز، زندگی نزیسته خود را از فرزندان خود نخواهید

زندگی هر کدوم از آدما رو می تونیم به دو بخش تقسیم کنیم:

یکی زندگی زیسته، یعنی اون چیزایی که در زندگی بهش رسیدن  و دوم زندگی نزیسته، یعنی اون زندگی ای که آرزوشو داشتن که اونطوری باشن، ولی فقط در رویاهاشون باقی مونده.

متاسفانه بعضی از آدما وقتی که پدر و مادر میشن، می خوان که بچه هاشون زندگی نزیسته اونا رو عینا زندگی کنن و طوری به بچه هاشون جهت دهی می کنن که اونا رو در مسیر مورد نظرشون هدایت کنن. رشته ای که خودشون دوست داشتن و بهش نرسیدن، ویژگیهای همسری رو که مد نظرشون بود وبهش نرسیدن، شغلی رو که می خواستن و به دلایلی بهش دست پیدا نکردن، همه اینها رو بطور مستقیم و غیر مستقیم از فرزندانشون توقع دارن .

این موضوع، تبعات خیلی بدی رو به همراه داره که یه جورایی مورد غفلت قرار گرفته. وقتی که تفاوت آدما و سلایق و علایق و استعداد هاشون مد نظر قرار نمی گیره و صرفا بر اساس خواسته های پدر و مادر در یه مسیری قرار بگیرن، دچار فرسودگی و عدم احساس رضایت از زندگی می شن که بعضی وقتا غیر قابل جبرانه و ترکشهای این ناخشنودی، مثل بازی دومینو به خیلی از آدمای دور و بر اونا بر می گرده

پس شما پدر و مادر عزیز، اگر جزء این دسته هستین، لطفا ترمز توقعات اینچنینی خود را بکشین و از رانندگی ماشین زندگی فرزندتون انصراف بدین و در کنار اون قرار بگیرین تا زندگی رو به سبک دلخواه خودش زندگی  کنه  و به نوعی جلوی چرخه انتقال زندگی های نزیسته به فرزندان رو  بصورت نسل به نسل بگیرین.

فاطمه نصیری

مشاور کد ۲۸۸۰ صدای سلامت

تعیین وقت مشاوره از طریق تلگرام

@nasiriabdibot

شماره های تماس

۹۰۹۹۰۷۰۰۳۶-۹۰۹۲۳۰۱۹۱۹

 

 

صفرنظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

خرید آنلاین مشاورکارت