احتمال حاملگی بدون دخول

ارسال شده در ۲۰ بهمن ۹۳ توسط : شادی
۲۵ دیدگاه

سلام . خسته نباشید
من ۳۷ تا ۴۰ روز دوره پریودیمه و تا ۴ سال همین روال رو دارم اما بعد از ۴ سال پریود نمیشم تا به دکتر مراجعه کنم و با آمپول پروژسترون پریود میشم و دوباره هر ۳۷ تا ۴۰ روز پریود میشم تا ۴ سال و به همین ترتیب . سونوگرافیم کاملا نرماله و آزمایشم که دکتر برام نوشته کاملا طبیعی و سالمه .
من ۱۶ مهر با پروژسترون پریود شدم ، ۲۶ آبان هم پریود شدم اما بدون پروژسترون ، ۶ دی هم پریود شدم باز بدون پروژسترون ، یعنی سه بار بصورت مرتب هر ۴۰ روز پریود میشدم . روز ۸ بهمن با نامزدم نزدیکی داشتم اما در حد تماس آلتش به واژن ، پیشابش با واژنم تماس داشت اما آبش نه . الان باید ۱۶ بهمن پریود میشدم اما امروز ۲۰ بهمن هست و من پریود نشدم . آیا ممکنه من باردار شده باشم با توجه به پریود نامنظمم ؟ البته ما قبلا هم همچین رابطه ای داشتیم در حد تماس آلت به واژن اما من باردار نشدم .

۲۵نظر ارسال شده است
شما هم نظری ارسال کنید
 1. Eli :
  ۲۶ شهریور ۹۵

  سلام،من دیروز رابطه ای داشتم که آب منی رو آلتم ریخت که تقریبا قبل از یکی دو دقیقه با دستمال تمیز کردم و با آب شستم،بعد از حدود یازده،دوازده ساعت هم دو تا قرص hd خوردم، که هیچ کدوم از عوارضی که گفته رو هنوز بعد از سه ساعت ندارم،خواستم ببینم کلا در این حالت امکان بارداری هست و اینکه من چون عوارضی بعد از خوردن قرصا احساس نکردم احتمال داره قرص اثر نکرده باشه؟ ممنون میشم جواب بدید

  • قرصهای پیشگیری اورژانسی علایمی مبنی بر اینکه اثر گذاشته اند یا خیر ایجاد نمی کنند . البته شما باید ۱۲ ساعت بعد هم ۲ عدد قرص hd دیگر مصرف می کردید
   جهت گفتگوی مستقیم با پزشک به ادرس زیر مراجعه کنید
   http://www.teleclinic.ir
   teleclinicbot@

 2. سارا :
  ۰۹ شهریور ۹۵

  سلام خسته نباشيد.من پريودىِ نا منظمى دارم يعنى شايد سالى ٢-٣ بار پريود بشم.
  ٦ ماه پيش نامرد كردم و رابطه بدون دخول با همسرم دارم
  هيچ موقع منى روى آلت تناسليم يا واژنم ريخته نشد
  اما پيش آبى كه قبل ارضا شدن مياد ممكنه برخورد كرده باشه با واژنم.با اين حال من از بببى چك استفاده كردم و منفى بود.احتمال باردارى من وجود دارم؟يا ميشه به جواب بيبى چك اطمينان كرد؟

  • شما چون وضعیت تخمک گزاریتان مشخص نیست اگر فعلا قصد بارداری ندارید از شیوه های مطمین برای پیشگیری استفاده کنید.
   جهت گفتگوی مستقیم با پزشک به ادرس زیر مراجعه کنید
   teleclinicbot@
   http://www.teleclinic.ir

 3. mnmn :
  ۳۱ مرداد ۹۵

  سلام..دوشب پیش با نامزدم نزدیکی داشتم .قبلش نامزدم ارضا شده بود.هنگامی ک من ارضا شدم منی من ریخت روی پای ایشان ولی درعرضه ۱دقع تمیز کردخودشو و شستشو داد.همون شبم ۳تا ال دی و ۱ اچ دی خورد و ب فاصله ۱۲ساعت بعدش همینارو تکرار کرد.بعد حدودا ۵یا۶روز پیش پریودیش تموم شده بود..””من سوالم اینه ک ایا امکان بارداریش وجود داره””؟؟؟

  • ایشان قرص را صحیح مصرف نکرده اند و نمی توان نظر قطعی داد ولی احتمالا پریودشان بی نظم خواهد شد.
   teleclinicbot@

 4. ویدا :
  ۰۹ مرداد ۹۵

  سلام خسته نباشید!
  من و نامزدم رابطه بدونه دخول داشتیم .و منیش نیومد ولی میترسم پیش آب وارد شده باشه
  ایا امکان بارداری هس؟

  • پیشاب در صورت داشتن اسپرم می تواند موجب بارداری گردد
   teleclinicbot@

 5. حنا خانوم :
  ۰۴ مرداد ۹۵

  سلام و وقت بخیر من ۲۷ سالمه و یکسال و دو ماهه که ازدواج کردم و یکساله که اقدام به بارداری قبل از اقدام عاداتم منظم بود اما توی این یک سال گاها تا ده دوازده روز تاخیر میافتاد. اما سونو هم دادم گفتند مشکلی نیست و طبیعیه . بار اخری که عادت شدم طبق معمول شش روزه بود اما درست یک هفته بعد از پاکی مجدد عادت شدم به مدت ۴ روز الان ۵۰ روز از اخرین پاکیم میگذره . ۵ روز پیش چک بیبی استفاده کردم و جوابش مثبت بود . خواستم ببینم با این شرایط ایا الان باردارم یا خیر؟ اگر هستم اولین اقدام چیه و به کجا باید مراجعه کنم؟ ضمنا دو هفته پیش ازمایش هورمونی دادم که پروژسترون و تستسترونم بالا بود. عادت هام هم معمولا ۲۷ روزه است. از اینکه وقتتون رو گرفتم عذر میخام.

  • بی بی چک مثبت شده است و شما باردار هستید برای تایید تست خون بارداری بدهید و به متخصص زنان برای مراقبتهای دوره بارداری مراجعه کنید .
   teleclinicbot@

 6. سعید عظیمی :
  ۰۳ مرداد ۹۵

  سلام
  بعد از ارتباط با همسرم مقداری منی روی انگشتان من ریخت پس از یک یا دو دقیقه دست من با آلت ایشون برخورد داشت اما وارد نشد .. خ.استم ببینم در این حالت هم امکان بارداری وجود دارد ؟
  ممنون میشم به ایمیل بنده پاسخ بدید

  • در این مورد نمی توان نظر قطعی داد بهتر است در چنین شرایطی از یک شیوه اورژانسی استفاده شود
   teleclinicbot@

 7. م :
  ۲۸ تیر ۹۵

  نامزدم دستشو که الوده به اسپرم خشک شده بود مالید به واژن من ولی داخل نکرد امکان بارداری هست؟؟
  ضمن اینکه هنوز پریود نشدم و سینه هام متورم شده و درد میکنه

  • در شرایطی که ذکر کرده اید بارداری رخ نمی دهد
   teleclinicbot@

 8. پریسا :
  ۲۴ تیر ۹۵

  سلام من ۸روز از اتمام پریودم گذشته بود که با نامزدم رابطه در حد تماس الت ها داشتیم بدون دخول ومایع منی به واژنم نخورده اما از پیش اب خیلی میترسم بعد از یک ساعت دو قرص ال دی مصرف کردم اما وقتی فهمیدم دستورم اشتباه بوده بعد ۶ساعت دو قرص اورژانسی اووسیز۰/۷۵مصرف کردمو فردای ان روز سیزده ساعت گذشته دو قرص دیگر نیز مصرف کردم ایا احتمال حاملگی وجود دارد خیلی استرس دارم اخه بعد خوردن قرص اورژانسي ۷روز گذشته و من پریود نشدم ممنونم سریعتر جواب بدید

  • دو عدد قرص اووسیز ۰.۷۵ کافی بوده است و زیاد قرص مصرف کرده اید بارداری منتفی است ولی ممکن است پریودتان بی نظم شود
   teleclinicbot@

 9. عدالت :
  ۱۹ تیر ۹۵

  سلام . من با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم و منی هم ترشح نشده ولی از خروج پیش منی مطمئن نیستم آیا احتمال بارداری هست ?

  • بستگی به زمان رابطه دارد. برای سنجش احتمال از برنامه زیر استفاده کنید
   @Bardari_bot

 10. شینول :
  ۰۳ تیر ۹۵

  سلام خسته نباشین.به علت کیستم قرص کنتراسمین مصرف میکردم و همزمان در روز اخر پریودم با نامزدم رابطه در حدی که اصلا دخول انجام نگرفت و فقط دستشون که احتمال میدم الوده به پیشاب باشه با واژنم تماس داشت و ماه بعد من پریود شدم. حال امکان بارداری وجود دارد؟ تعدادی میگویند که با وجود بارداری پریود شده اند چگونه است؟

 11. ساینا :
  ۲۳ بهمن ۹۳

  چندروزپیش باهمسرم امیزش داشتم بعد اب منی همسرم بر روی واژنم ریخته شد ایا احتمال حاملگی وجود دارد پنجم اسفند پریود باید شوم لطفا راهنمایم کنید بعدسمت راست بدنم درد میکنه ایا احتمال بارداری هست باتشکر

 12. نکته مهمی که باید بدانید اینکه ممکن است ۹۹ بار چنین رابطه ای داشته باشید و باردار نشوید اما بار صدم باردار شوید
  چون ۸ روز قبل از شروع سیکل رابطه داشته اید و برای شما این زمان احتمال زیاد پس از زمان تخمک گذاری است، لذا شانس بارداری وجود ندارد

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

خرید آنلاین مشاورکارت