دکتر الهام واعظ

ارسال شده در ۰۹ تیر ۹۶ توسط : دکتر امیر سخاوتی

برای حل مشکلات زندگی و داشتن یک زندگی همراه با نشاط و، پویایی، همان طور که جسم ما نیاز به مراقبت و رعایت بهداشت جسمی دارد، روح و روان ما نیز به مراقبت و رعایت بهداشت روانی احتیاج دارد. همان طور که غذای مسموم، می تواند جسم ما را بیمار کند، اندیشه و باوری اشتباه، غیرمنطقی و غیرعاقلانه نیز، روان ما را مسموم، افسرده و بیمار می کند در حالی که ممکن است ما از آن اطلاعی نداشته باشیم.

در این مواقع یک مشاور و یا یک روان درمانگر متعهد و متخصص با تشخیص مشکلات، افکار و باورهای غلط می تواند به شما کمک کند تا مشکلات خود را حل کنید. همچنین میتواند کمک کند تا کوله بار سنگین احساسهای استرس و اضطراب رو زمین بذارید و زندگی رو با احساسات و شناختهای تازه پیش ببرید تا بتوانید پذیرفته شدن و درک شدن را تجربه کنید. مهارتهای اجتماعی را بیاموزید و ارتباط برقرار کردن را امکان پذیر بدانید.

 

“من دکتر الهام واعظ هستم. دانش آموخته رشته روانشناسی از کشور مالزی”

من اینجا هستم تا کمک کنم با آنچه شما را به جلسه مشاوره کشانده، خوب کنار بیایید. تلاش من این هست تا با بالا بردن آگاهی شما در مورد احساسات و افکارتون واینکه زندگی هیچ وقت منصفانه و عادلانه نیست به شما برای رسیدن به سعادت، خوشبختی و داشتن روابط صمیمی کمک کنم.

 

حوزه های کاری اصلی:

  • مشاوره فردی و زوج با رویکرد طرحواره درمانی و ISTDP
  • درمان مشکلات خلقی و شخصیتی، اضطراب، استرس و اختلال خوردن
  • زوج درمانگر
  • مشاوره پیش از ازدواج
  • مشکلات و تعارضات بین فردی
  • سکس تراپیست و درمان مشکلات جنسی

کد مشاور برای دریافت مشاوره تلفنی  ۲۲۱۰

هزینه مشاوره تلفنی هر ساعت ۶۰ هزار تومان

برای رزرو وقت مشاوره تلفنی با خانم دکتر الهام واعظ لطفا به بات تلگرام به ادرس  @drelhamvaezbot   یک پیام شامل اسم و موضوع مشاوره خود بفرستید و منتظر هماهنگی باشید و همچنین برای تهیه مشاور کارت جهت تماس با ایشان به فروشگاه آنلاین صدای سلامت مراجعه کنید یا اینجا کلیک کنید.

 

برای دریافت مطالب روزانه میتونید به کانال تلگرام و پیج اینستاگرام من مراجعه کنید.

Telegram: @drelhamv

Instagram: drelhamvaez

خرید آنلاین مشاورکارت