زهرا رضایی

ارسال شده در ۰۵ مهر ۹۴ توسط : دکتر امیر سخاوتی

سلام به عزیزانی که گاهی به کوتاهی یک سوال ساده با ما در ارتباط اند و عزیزانی که ما را به عمق وجود خود برده  و خواهان این اند که با تحلیل مشکلشان انها را یاری دهیم.

هر دو می خواهیم پی به مشکل او برده و حال او را به بهترین حالت ممکن تبدیل کنیم و کمک کنیم تا مشکلاتش را از روش های تخصصی  حل کند و یاد بگیرد که از روش های جدید و مطمئن مسایل را تحلیل کرده و برطرف کند.

من زهرا رضایی هستم و کارشناسی خودم رو از دانشگاه الزهرا در رشته ی مشاوره گرفتم و کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه علامه طباطبایی در رشته ی مشاوره با گرایش توانبخشی و با تمرکز بر درمان اعتیاد و اختلالات جنسی و زناشویی اخذ کردم و با شرکت در کارگاه های بهترین اساتید و کار در کلینیک های مختلف سعی کردم در حوزه های مطرح شده تخصص لازم رو کسب کنم.

تربیت کودک و سبک های نوین و بهینه ی تربیتی پایان نامه ی کارشناسی من و روش های کاربردی درمان اعتیاد و آموزش مهارت های مقابله ای لازم به این عزیزان  و خانواده هایشان نیز پایان نامه ی فوق لیسانس من بوده است. ساعت ها سابقه مشاوره در زمینه خانواده درمانی و مشاوره های پیش از ازدواج دارم و از حوزه های کاری بسیار لذت بخش برایم بوده است.

در هر زمینه ای تلاش کنم زمانی که نتیجه رضایت بخش از مراجع می بینم و مشکلی حل میشود برای من لذت بخش ترین رویداد ممکن است و امیدوارم که همیشه این رضایت رو در شما هم ببینم.

کد مشاوره تلفنی ۲۰۱۰

برنامه مشاوره تلفنی : روزهای شنبه و یک شنبه از ساعت ۸ تا ۱۶

منوهای فعالیت : خانواده و ازدواج – کودک و نوجوان – روانشناسی فردی – بهداشت جنسی – سنگ صبور – اعتیاد

حوزه های کاری اصلی :

  • اعتیاد و آموزش مهارت های ضروری برای  درمان و جلوگیری از عود برای مددجویان و خانواده های آنها
  • بهداشت جنسی و آموزش مهارت های لازم برای داشتن زندگی زنااشویی لذت بخش
  • خانواده و ازدواج و ارایه ی مشاوره بر مبنای آمیختن علم مشاوره و تجارب حاصل از مشاوره های متعدد

کد مشاوره تلفنی اختصاصی برای کسانی که از قبل وقت مشاوره رزرو کرده اند : ۴۰۲۰  شما می توانید برای رزرو وقت مشاوره با من به شماره ۰۹۱۲۰۷۶۶۷۵۰ پیامک بدهید یا از طریق تلگرام پیام بفرستید

خرید آنلاین مشاورکارت