فاطمه یوزباشی

ارسال شده در ۳۰ اردیبهشت ۹۵ توسط : دکتر امیر سخاوتی

خدایا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم نغییر دهم و شجاعتی که تغییر دهم آنچه را که میتوانم و دانشی که تفاوت این دو را بدانم.

سلام

من یوزباشی فارغ التحصیل رشته کودکان اسنثنایی در مقظع کارشناسی و مشاوره و راهنمایی در مقطع ارشد هستم. از سال ۱۳۸۸ در خدمت صدای سلامت هستم. عاملی که باعث میشود من به این کارعلاقمند باشم، بتوانم تا حدودی خستگی را از خود دور کنم اعنقادم به زنجیره وار بودن روابط انسانهاست، بدین معنا که از نظر من هر فردی در هر جایگاهی که هست مسئولیتی را بر عهده دارد که فقط مربوط به رندگی خودش نیست بلکه در قبال دیگران نیز مسئول است به همین خاطر در جایگاه خود به افرادی متصل است که با رقتار خوب یا بد خود میتواند تاثیرات مثبت یا منفی در زندگی اطرافیان خود بگذارد.

وقتی که این جایگاه، نقش مشاور را به خود میگیرد ارتباطات زنجیره ای انسانهای اطراف بیشتر میشود و میتوان روی افراد بیشتری تاثیر گذاشت و چه بسا این تغییرات مثبت در نهایت منجر به تغییر بسیاری از باورها، رفتارها و فرهنگ های غلط شود چرا که آن افراد نیز با تغییر خود میتوانند بر روی دایره ارتباطات خود تاثیرگذار باشند.

به امید ان روز

کد مشاوره تلفنی ۳۲۷۰

برنامه مشاوره تلفنی : روزهای یک شنبه و دوشنبه از ساعت ۸ تا ۱۶

منوهای فعالیت : خانواده و ازدواج – کودک و نوجوان – روانشناسی فردی – سنگ صبور

حوزه های کاری اصلی :

  • مشاوره قبل از ازدواج
  • بهبود روابط زوجین
  • آموزش مهارتهای فردی
  • مشاوره تحصیلی

کد مشاوره تلفنی اختصاصی برای کسانی که از قبل وقت مشاوره رزرو کرده اند : ۴۲۷۰  شما می توانید برای رزرو وقت مشاوره با من به شماره ۰۹۱۲۰۷۶۶۷۵۰ پیامک بدهید یا از طریق تلگرام پیام بفرستید

خرید آنلاین مشاورکارت