لیلا تقوی

ارسال شده در ۲۹ تیر ۹۶ توسط : دکتر امیر سخاوتی
سلام
به نظر من شرط داشتن روان سالم آرامش است در سایه آرامش به کارهای روزانه و سایر امور زندگی می پردازیم و برای پیشرفت برنامه ریزی می کنیم البته داشتن آرامش به معنی نداشتن دغدغه و گرفتاری نیست اما توان ما در رفع دغدغه ها و روربرو شدن با مشکلات در محیطی امن به ما کمک می کند در تعادل و هماهنگی با محیط زندگی خود باشیم. از مهم ترین شرایط داشتن سلامت روان برخورد هیجانی و عاطفی ما با دیگران به شیوه درست و منطقی و داشتن ذهن و فکر سالم برای درک صحیح از شرایط پیرامون و دنیاست و نقش من به عنوان روانشناس تربیتی و خانواده، آموزش مهارت هایی است که بتواند شما عزیزان را در کنترل فکر، عاطفه و هیجانات یاری رساند.
لیلا تقوی هستم از سال ۸۰ در آموزش و پرورش در حوزه های تدریس و مشاوره تحصیلی و خانواده در دبیرستان در خدمت جوانان و خانواده های آنان بوده ام. در حوزه تالیف نیز در حوزه داستان و رمان نوجوان فعال بوده ام و در حوزه مدرس خانواده با مراکز اداری و آموزشی همکاری دارم.
در طول ۱۶ سال کار در حوزه های تربیتی و مشاوره فردی به این باور رسیده ام که امید به تغییر و بهبود شرایط نیروی محرکه شما برای شروع است و داشتن امید نیاز به تفکر صحیح دارد. و به شدت اعتقاد دارم در صورتی که بتوانم شیوه تفکر سالم و صحیح را در شما مراجع عزیز آموزش داده و کلید بزنم و چراغ امید به تغییر را در درونتان روشن کنم سهمی اندک در کمک به شما هم میهن عزیز خواهم داشت.
کد مشاوره تلفنی: ۳۸۹۰
برنامه مشاوره تلفنی: روزهای شنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ و روزهای دوشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر
منوهای فعالیت: روانشناسی فردی، خانواده و ازدواج، کودک و نوجوان
حوزه های کاری اصلی:
  • مشاوره فردی
  • مشاوره تربیتی و تحصیلی کودک و نوجوان
  • مشاوره خانواده
  • مشاوره ارتباط زوجین
  • آموزش مهارت های زندگی وخود شناسی و فرزند پروری
خرید آنلاین مشاورکارت