معصومه دانه کار

ارسال شده در ۰۶ مرداد ۹۴ توسط : دکتر امیر سخاوتی

وقتی درگیر اتفاقات ناخوشایند می شویم، وقتی سال های سال ترسها، عواطف و هیجانات منفی خود را سرکوب می کنیم، یک روز و در یک لحظه که اصلا منتظرش نیستیم، همۀ آنها یک جا بر سرِمان آوار می شود. پس از این خود ویرانگری، همه چیز هستیم جز یک انسانِ سالم و همه کار می کنیم جز مواجه شدن با آنچه در درونمان ما را از ریشه می خورد و نابود می کند. این ماجرا برای همۀ ما کم و بیش اتفاق می افتد. در این لحظات برخی تصور می کنیم هیچکس نمی تواند یاری مان دهد پس هر روز نا امید تر به زندگی ادامه می دهیم و اثرات نامطلوب این رویۀ ناسالم بعد از خودمان به اطرافیان و عزیزانمان آسیب های جدی وارد می  کند. برخی دیگر فکر می کنیم افرادی که در اطراف ما هستند و به آنها اعتماد داریم برای رفع مشکلات و مسائل ما کافی هستند که اغلب اوقات با پیروی از توصیه های آنان به وضعیت پیچیده تری می رسیم که شاید از روزهای اولیه بسیار ناامید کننده تر باشد. قطعا شما مراجع گرامی که اکنون به دنبال مشاور مورد نظر خود این صفحات را مطالعه می فرمایید هیچکدام از راههای فوق را مناسب ندانستید و این اقدامِ شما اولین گام در حل مسائل شماست گامِ دوم این است که با مشاور خود آشنا شوید، پس به شما می گویم که باور دارم با صحبت کردن درباره رنج ها و آگاه شدن از شیوه های صحیح مواجه شدن با ترس های پنهان در وجودمان می توانیم تا هشتاد درصد از فشار ناشی از آنها رهایی یابیم. به همین دلیل به ترتیب اولویت در زمینه های زیر شما را یاری خواهم کرد:
– مشاوره فردی (تغییر و اصلاح سبک زندگی، هدفگذاری سالم، اعتماد به نفس، شناخت و تغییر افکار ناسالمِ منفی، مقابله با اضطراب و افسردگی)
– مشاوره قبل از ازدواج (شناخت باورهای مخرب در ازدواج، معیارهای یک انتخاب موفق)
– مشاوره همسران (راهکارهایی جهت افزایش نشاط بین همسران، پیشگیری از روابط خارجِ زناشویی و در صورت وقوع کمک به حل آن با کمترین آسیب). در این رابطه کتابی تحت عنوان “ازدواجتان را شخم بزنید” به چاپ رسانده ام که می تواند راهگشا باشد.
– روابط والدین و فرزندان (کودک و نوجوان)

در تمامی موارد فوق کتاب، فیلم و کلیپ های آموزشی مناسب معرفی می شود.

کد مشاوره تلفنی ۳۵۶۰

برنامه مشاوره تلفنی : روزهای دوشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ – یک شنبه و سه شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰

منوهای فعالیت : خانواده و ازدواج – روانشناسی فردی – کودک و نوجوان

کد مشاوره تلفنی اختصاصی برای کسانی که از قبل وقت مشاوره رزرو کرده اند : ۴۵۶۰

شما می توانید برای رزرو وقت مشاوره با من به شماره ۰۹۱۲۰۷۶۶۷۵۰ پیامک بدهید یا از طریق تلگرام پیام بفرستید.

از معصومه دانه کار بیشتر بخوانید

حال بد به حال خوب

کودکی یعنی اینجا و اکنون

تغییر عادات ناسالم

والدین یک نوجوان

خرید آنلاین مشاورکارت