نازی قنبری

ارسال شده در ۱۱ مرداد ۹۴ توسط : دکتر امیر سخاوتی

سلام ، خوش آمدید.

می فهمم، شاید عمیقا دلسرد شده ای، جوری که گاهی وقتها حس می کنی دلت می خواهد از همه چیز دست بکشی، شاید به دنبال پاسخی برای سوالاتت هستی، شاید هیچ سوالی نداری و پر از حرفی و فقط دوست داری تا شنیده شوی، ولی با همه اینها امروز اینجایی.

بخشی از تو، قسمتی از وجودت را با خودش به اینجا آورده است. حالا لطفا اجازه بده من با آن بخش صحبت کنم، بخشی از تو که می خواهد زنده بماند.

من، نازی قنبری، قبل از هر چیز، یک انسان هستم. انسانی که با شما دوست عزیز، حداقل در موارد عشق، نفرت، غم، شادی، خشم و ترس مشترک هستم و صرفا با افزایش آگاهی و کسب دانش در زمینه روان شناسی توانسته ام از این هیجانات به نفع زندگی خود و دیگران استفاده کنم. بسیار مشتاقم که دانش و تجربیات خود را با شما در میان بگذارم. ضمنا من کارشناس ارشد روان شناسی بالینی و در یک جمله عاشق حرفه ام هستم.

کد مشاوره تلفنی ۴۶۴۰

حوزه های کاری اصلی :

  • شناسایی عوامل زمینه ساز،آشکارکننده و تداوم بخش رفتارها
  • مشاوره پیش از ازدواج و بعد از ازدواج
  • ناباروری زوجین و مسایل مرتبط با آن
  • بهبود روابط عاطفی
  • خانواده و ارتباط موثر
  • لجبازی کودکان

حتما قبل از تماس از طریق بخش پشتیبانی یا مراجعه به فروشگاه آنلاین صدای سلامت مشاور کارت تهیه نمایید.

هزینه مشاوره به ازای هر دقیقه ۸۵۰ تومان

ضمنا جهت هماهنگی و تعیین وقت مشاوره آدرس Nghpsybot@ را در تلگرام خود سرچ نموده و از این طریق پیام فرستاده و وقت خود را هماهنگ نمایید.

روزهای زوج از ساعت ۱۰ شب تا ۱۲ روی خط هستم و نیازی به هماهنگی نیست فقط کافی است مشاور کارت خود را تهیه کرده باشید، شماره ۲۳۵۸۴۴۴۴ را بگیرید و کد ۴۶۴۰ را شماره گیری نمایید.

از نازی قنبری بیشتر بخوانید

صداقت در روابط یعنی چی

ناباروری زوج ها و راهکارهای مؤثر برای غلبه بر آن

خرید آنلاین مشاورکارت