هاجر مهاجر

ارسال شده در ۱۱ مرداد ۹۴ توسط : دکتر امیر سخاوتی

من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم. از سال ۸۴ در حوزۀ روانشناسی و مشاوره با طیف گسترده ای از مراجعین ( دانشجویان در مرکز مشاوره دانشگاهی، زوجین، و مراجعین بالینی از جمله اضطراب و افسردگی در کلینیک روانپزشکی، کودکان در مراکز روانشناسی و گفتار درمانی ، اعتیاد در مراکز ترک  و … ) کار کرده ام. از سال ۹۲ نیز در خدمت مراجعین صدای سلامت هستم.

معتقدم ذهن و یا حتی در مقیاسی بزرگتر سرنوشت ما انسانها، باغچه ای است که اگر در آن گل نکاریم، علف هرز می روید. سعی کرده ام از مطالعات دانشگاهی و البته از تجربیات جلسات مشاوره ام، در جهت هر چه زیباتر کردن این باغچه در قدم اول برای خودم، و سپس برای هر یک از مراجعینم استفاده کنم. و از خداوند این باغچه ها، بهترین مسیر را در این جهت خواسته ام. و خوشحالم که در این مسیر همراه مراجعینی هستم که با هم گل خواهیم کاشت و علف هرز را درو خواهیم کرد. حال اگر تلاش، زمان، حوصله و صبر بیشتری هم بخواهد، در کنار یکدیگر آنرا به پیش خواهیم برد.

کد مشاوره تلفنی ۳۰۳۰

برنامه مشاوره تلفنی : روزهای یک شنبه و چهارشنبه از ساعت ۲۰ تا ۲۴  و روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۴

منوهای فعالیت : خانواده و ازدواج – کودک و نوجوان – روانشناسی فردی – اعتیاد – سنگ صبور

حوزه های کاری اصلی :

  • مسائل بالینی : اضطراب ، افسردگی ، نشخوارهای فکری و …
  • مسائل ارتباطی : زوجین ، والدین با فرزندان ، و دوستان ( همجنس یا غیر همجنس )
  • اعتیاد : ترک یا پیشگیری ، مشاوره به فرد یا خانواده

کد مشاوره تلفنی اختصاصی برای کسانی که از قبل وقت مشاوره رزرو کرده اند : ۴۰۳۰ شما می توانید برای رزرو وقت مشاوره با من به شماره ۰۹۱۲۰۷۶۶۷۵۰ پیامک بدهید یا از طریق تلگرام پیام بفرستید

خرید آنلاین مشاورکارت