هاجر مهاجر دارابی

ارسال شده در ۲۰ تیر ۹۶ توسط : admin
Change your cover photo
Change your cover photo
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

بالینی
کارشناسی ارشد

من کارشناس ارشد روانشناسی بالینی هستم. از سال 84 در حوزۀ روانشناسی و مشاوره با طیف گسترده ای از مراجعین ( دانشجویان در مرکز مشاوره دانشگاهی، زوجین، و مراجعین بالینی از جمله اضطراب و افسردگی در کلینیک روانپزشکی، کودکان در مراکز روانشناسی و گفتار درمانی ، اعتیاد در مراکز ترک و ... ) کار کرده ام. از سال 92 نیز در خدمت مراجعین صدای سلامت هستم.
معتقدم ذهن و یا حتی در مقیاسی بزرگتر سرنوشت ما انسانها، باغچه ای است که اگر در آن گل نکاریم، علف هرز می روید. سعی کرده ام از مطالعات دانشگاهی و البته از تجربیات جلسات مشاوره ام، در جهت هر چه زیباتر کردن این باغچه در قدم اول برای خودم، و سپس برای هر یک از مراجعینم استفاده کنم. و از خداوند این باغچه ها، بهترین مسیر را در این جهت خواسته ام. و خوشحالم که در این مسیر همراه مراجعینی هستم که با هم گل خواهیم کاشت و علف هرز را درو خواهیم کرد. حال اگر تلاش، زمان، حوصله و صبر بیشتری هم بخواهد، در کنار یکدیگر آنرا به پیش خواهیم برد.

800

در درجه اول طبق هماهنگی با مراجع تعیین می شود .
و در درجه دوم وقت های پیشنهادی از ساعت 9 تا 12 شب هر روز - و روزهای فرد(یک شنبه-سه شنبه- پنج شنبه از ساعت 5 تا 12 شب می باشد) که باید از قبل هماهنگ شود.

از طریق بات تلگرام hejratttbot@ وقت مشاوره هماهنگ می شود. و سپس مراجع از طریق کد مشاور با استفاده از خطوط صدای سلامت مشاوره تلفنی با مشاور کارت ( که از قبل از طریق سایت صدای سلامت خریداری شده است)021-23584444 ، مشاوره تلفنی را دریافت می کند.

خرید آنلاین مشاورکارت