نیوشا شهروان

ارسال شده در ۲۰ تیر ۹۶ توسط : admin
Change your cover photo
Change your cover photo
This user account status is Approved

This user has not added any information to their profile yet.

بالینی
کارشناسی ارشد

قبلا تو معرفی خودم گفته بودم قرار بود مهندس بشم و نشدم، دلیل اشم علاقه ی زیادم به آدمها، پیچیدگی های فرآیندهای ذهنی مون و دنیای عجیب شخصیت های هر کدوم مونه.اوایل ورودم به این رشته جذاب ترین جایی که دوست داشتم کار کنم، تو بیمارستان های اعصاب و روان بود. بعدتر ها که مدتی تو یکی از بیمارستان های معروف اعصاب و روان پایتخت کار کردم، نظرم به کل عوض شد. چون آدم هایی رو دیدم که خیلی وقت ها به خاطر نادیده گرفتن مشکلات کوچیکشون، کم کم انقدر مشکلشون بزرگ شد که دیگه جز دارو درمانی و سال ها روان درمانی نمی شد کمکی بهشون کرد. به خاطر همین "صدای سلامت" از همون سالها منو به خودش جذب کرد، چون می شد با یه تماس تلفنی خیلی راحت با یه مراجعی مثلا تو اهواز یا استرالیا صحبت کنم و با کمک خود مراجع نذاریم مشکل شون هی بزرگ و بزرگ تر بشه. در حال حاضر هم به شکل حضوری، هم تلفنی در حوزه های اختلالات بالینی مثل انواع افسردگی ها و اضطراب ها، مشاوره فردی و خانواده، مشاوره پیش از ازدواج و سکس تراپی مشغول به فعالیت هستم.

4060
800

از اونجا که بنده به شکل شیفت های ثابت فعالیت نمی کنم، لطفا جهت هماهنگی وقت مشاوره از طریق واتس اپ شماره 09120766750 از ساعت 10 تا 18 روزهای کاری در تماس باشید.

1. اول از هر چیزی برای تماس با بنده حتما باید مشاور کارت خریداری کنید، بدون مشاور کارت و از طریق تماس با سیستم هوشمند تماس شما به بنده وصل نمی شود. برای خرید مشاور کارت به فروشگاه آنلاین در صفحه اول همین سایت مراجعه کنید.
2. از طریق شماره واتس اپ با من زمان و روز دقیق تماس اتون رو هماهنگ کنید.
3. راس اون ساعتی که هماهنگ شده، با تلفن 23584444-021 داخلی یک تماس بگیرید و کد مشاور 4060 را شماره گیری کنید تا با هم صحبت کنیم ?

خرید آنلاین مشاورکارت